Mobile pallereoler MOVO

Mobile Pallereoler MOVO

Sikker og effektiv oppbevaring av gods på paller.

Oppbevaring på pall kan gjøres på mange forskjellige måter, avhengig av hva pallene har for last. Takket være et bredt sortiment av komponenter og tilbehør kan vi enkelt tilpasse pallereolsystemet etter dine spesifikke lagringskrav.

Alle produkter som oppbevares på pall bør lagres i henhold til den oppbevaringsmetoden som godset krever for å oppnå optimal lagringsøkonomi.

Brødrene Sperre AS

Brødrene Sperre AS trengte mer plass og bygde et nytt og større fryseri. Grunnet de høye bygge- og driftskostnader var det viktig å få utnyttet fryserommets volum maksimalt.

Løsning:

Løsningen ble ett MOVO, mobile pallreoler med roelen P90. Rommets volum ble på denne måten maksimalt utnyttet, hvor enhver pall er tilgjengelig til enhver tid. Vesentlig var det også at det er god luftsirkulasjon rundt alle paller for effektiv innfrysing.

Kapasitet:

Vognlengde: 38 meter
Reolhøyde: 8 meter
Lastekapasitet: 440 tonn pr. vogn
Pallplasser: 2537 paller
Betjening: radiostyring fra truck

Kontakt oss

+47 67 11 26 00

Send email